Anaokulu (3-4 Yaş)

3-4 yaş arası öğrencilerin gelişim seviyelerine uygun olarak düzenlenen program, Spor, Bilim, Sahne Sanatları, Görsel Sanatlar ve Teknoloji alanlarında aktiviteleri içermektedir.

Hafta içi 09.00 - 16.45 saatleri arasında faaliyet gösteren Eyüboğlu Yaz Okulu, 2 dönem halinde planlanmıştır. 1. Dönem, 3 - 21 Temmuz 2023, 2. Dönem 24 Temmuz - 11 Ağustos 2023 tarihlerinde gerçekleşir. İsteyenler her iki döneme de katılabilirler.

Okula kendi imkanları veya okul servisleriyle gelen öğrenciler, güne müzik eşliğinde sabah sporu ile başlar, sabah kahvaltısının ardından öğle yemeğine kadar devam eden süreçte yüzme ve o hafta için belirlenen branşa ait etkinliklere katılır. Öğle yemeğinden sonra dinlenme, bahçe aktiviteleri ve yine o hafta için belirlenen branş etkinlikleriyle devam eden program ikindi kahvaltısının ardından sona erer.

Yaz okulu öğrencilerine anaokulu öğretmen ve yardımcı öğretmen kadromuzun yanı sıra alanlarında uzman eğitmenlerimiz eşlik etmektedir. Ayrıca kampüslerimizde yaz okulunun genel akışından sorumlu bir öğretmenimiz de bulunmaktadır. Yapılan etkinlikler her hafta veli bültenleri ile öğrencilerin aileleriyle paylaşılmaktadır. Yaz okulunun her döneminin son gününde (21 Temmuz - 11 Ağustos) öğrenciler küçük bir gösteri yaparak katılım sertifikalarını alırlar.